| AsiSoyYo a întrebat:

Deci mi-am luat un animalut webkinz din carrefour... animalul este signature si scria ca are inclus si abonamentul lux. Deci am codul de la abonamentul lux dar cum fac sa il adaug in contul meu? Pls vreau raspunsul!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar oricum poti baga codul acolo, dar nu vei fi mb (lux)dar totusi daca vei plati sumele care ti le-am artat acolo, dupa ce le plateti intri si iti faci cont pe ganz etore urmezi paii apoi cand ai terminat contul dupa ganz etore vei intra pe contul tau si vi fi mb lux

10 răspunsuri:
| AsiSoyYo explică:

Da dala am fara a fi membru... adica am un animalut un catelus alb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decii in primul rand spune daca ai un cont fara mb adica din ala, stiu tu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci spune daca ai un cont normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci si eu am golden retriever signature, si la mine scria ca este inclus cu abonamentul lux, dar nu a mers, trebuie sa platesti :1 luna 2$, 3 luni 15$, 6 luni 25$ iar un an 45$

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama cam multi cu "deci"rolling on the floor))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut ca atunci cand te loghezi scrie: intrare.am uitat parola.adauga animalut.si dai pe adauga animalut si bagi acolo codul secret ...sau intri in contul tau si sai la harta KinzVille si te duci la magazinul de catori si bagi codul secret...:X eu sun linguri pe webkinz. bagama la frends daca merge :*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Uite ce este de facut.Mai intai, trebuie sa intri pe www.ganzestore.com.pentru ati face un cont. Dupa ce ai facut asta, intri si instalezi animalutul ca si unul obisnuit.De atunci, vei devenii membru lux.Asta am aflat si eu de curand de la o prietena.Aceeasi problema aveam si eu, dar am rezolvato.Succes si tie.

| andrei16789 a răspuns:

Dar este cam scump...eu am un animal signature si scria ca are inclus abonament lux.Dar pe langa cei 100 de lei care i-am dat, trebuie sa mai platesc inca ceva pentru a deveni membru lux...nu prea mi se pare corect

| adynutza234 a răspuns:

Pai dai la centrul de adoptii webkinz si incepi sa-ti faci adoptia ii dai un nume si daca este fata\baiat si dupa aceea ii introduci codul secret o sa-ti apara niste litere si finalizezi adoptia faceua.

| cristina20002 a răspuns:

Da -mi mi-e contul tau si codul si til bag eu pe webkinz ca am 9 animalute