| xToxicObsession a întrebat:

Deci. Mor de plictiseala! Ce sa fac?! Am stat pe nu stiu cate site-uri, am desenat, am citit, la tv nu e nimic bun, jocurile pe internet chiar nu ma fascineaza yawn, afara e urat si nu pot sa ies. Ar fi o idee sa dorm, dar nu pot sa fac asta toata ziua >:< Ce pot sa fac?! yawn

1 răspuns:
| Alexander21 a răspuns:

Sa iti tai cate un deget, cand ti-a trecut durerea, tai pe urmatorul.Cand ai terminat la maini, incepi la picioare.Aici o sa ai de gandit, cum poti taia degetele de la picioare fara degetele de la maini?smug