| traficanta a întrebat:

Deci noi daca luam vacanta pe 15 cand incepem scoala? marti, pe 25?!

11 răspunsuri:
| Christian_1826 a răspuns:

Dahappyfundita?:X

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Stiu ca luam vacanta de vineri si am inteles ca venim pe 27 intr-o miercuri. Eu asa am inteles de la colegii mei.acum depinde ca putem veni in a 3 zi de Paste sad.

| NoCharachter a răspuns:

Pai...a3a zi de Paste. Asa am inteles.

| gigik_9109 a răspuns:

Incepem scoala a-3-a zi de Pasti.din pacate.

| AlAndalus a răspuns:

Marti pe 26 ne intoarcem.km nasoll...

| dajhnsfaouafs a răspuns:

Luni pe 24, funda?

| anyia a răspuns:

Da. Vacanta este de o saptamana dar luni e zi libera in toata tara, deci de marti incepem orele.

| gasgicarul1998_8295 a răspuns:

Vacanta se ia in 15 iunie sau ceva mai repede sau mai tarziu depinde de scoli si se incepe in 15 septembrie in data fixawinking fundita happybig grinbig grin

| pwp a răspuns:

Din cate am inteles de la profesori, pe 25!

| Bix a răspuns:

Dahappy Sperr ca te.am ajutathappylaughing