| Mistik a întrebat:

Cand incepem scoala marti sau miercuri ( noua la scoala inainte de vacanta ne-au spus profesorii ca marti)?

Răspuns Câştigător
| Peitho a răspuns:

Buna Cristina happy!

La televizor, mai precis la stiri au aratat un fel de reportaj prin care transmiteau ca vacanta de Paste se prelungeste cu o zi, deci scoala va incepe pe 27 adica miercuri.

Mult noroc si Paste fericit!

16 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Miercuri

| AlexiaClaudia a răspuns:

Miercuri

| FriendsShow a răspuns:

Si mie tot marti ne-au spus dar cred ca miercuribig grinhappy

| natashacrown a răspuns:

Pana marti tine Pastele a aratat pe stirile protv. miercuri mergem la scoala happy

| Flöricicä a răspuns:

Buna Cristina:Xhappy:*Nici eu nu am stiut la inceput si imi era frica sa cred in vorbele oamenilor, dar am vazut la stiri si cred ca este adevarat. Oricum la mine la scoala s-a pus un afis pe care scrie Scoala va incepe miercuri, 27 aprilie.Intradevar,profesorii au zis ca se incepe marti dar ministrul Educatiei a anuntat in timpul vacantei acest lucru minunat pentru elevi, cred eu(cel putin eu ma bucur taree multttlaughing )Paste fericit! Sper ca te-am ajutat:*

| IceCube a răspuns:

Da asa e.Profesorii inainte de vacanta ne-au zis sa venim marti dar Ministrul Educatiei a facut anuntul in vacanta.Deci venim MIERCURI.

| MinAh21 a răspuns:

Miercuritongue mie mi s`a confirmat ca sigur miercuri

| Mary_3424 a răspuns:

Poi miercuri au spus la televizor ca marti crd ca este ceva intulnire de a profesorilor.(cerc pedagogic)

| elenabz07 a răspuns:

Miercuri draguta

| elenabz07 a răspuns:

Miercuri draguta:*

| deewskk a răspuns:

Sa anuntat ca incepe miercuri.

| cristi1995 a răspuns:

Miercuri,au spus si la stiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mercuri ca sa mai prelungit vacanta cu o zii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoala se incepe miercuri.

| deea_3205 a răspuns:

Buna cristina incepem scoala miercuri ca s-a lungit vacanta cu o zii fundita? pup:X:X

| jessyjanet a răspuns:

Nu marti miercuri incepem scoala! nu te mint, vb serios