| Didixu a întrebat:

Deci pur si simplu nu inteleg! Sunt la dieta de 2 saptamani in care am privat organismul de dulciuri,grasimi,paine iar ieri am fost la ziua unei prietene! Mi-am facut toate poftele si ma mira ca nu m-am ingrasat deloc ci din contra am slabit! Si am mancat mancaruri cu destul de multe calorii cum ar fi:cartofi prajiti,carne la gratar,snitel,tort cu ciocolata, chipsuri etc.

3 răspunsuri:
| Anddreee a răspuns:

Asa cum nu slabesti intr-o zi, asa nici nu te ingrasi peste noapte.

| Madayna a răspuns:

De la o simpla masa in care iti faci poftele nu poti sa te ingrasi asa repede.

| MiculAjutorConștincios a răspuns:

Gândește-te că tu ți-ai privat corpul 2 săptămâni de grăsimi și altele, o zi nu poate fii nocivă. Însă după un așa răsfăț, eu(țin și eu dietă) următoarea zi mănânc doar legume și beau foarte multă apă.