| MrRava13 a întrebat:

Deci, sunt fan Transformers si as vrea sa imi mai adaug ceva figurine la colectie, dar la mine in oras (Sibiu) nu prea gasesc figurine si m-ar interesa cele din filmele anterioare. Ma puteti ajuta, va rog!

1 răspuns:
| 4rCk3y a răspuns:

Daca nu ai acolo la tine in oras si ai destui bani poti intra pe site-ul urmator si le poti cumpara de pe net vezi ca sunt mai multe serii 2009/2010/2011, si eu sunt fan si am avut 2 figurine da le-am dat nu verisoru meu mai mic!

http://www.101jucarii.ro/transformers-20/transformers-2011-51.html

SPER CA TE-AM AJUTAT!