| Ooterog a întrebat:

Buna kiss
La id meu am niste persoane in lista care i-am dat ignore. Imi apare in lista de ignore toti, dar... cand ies de pe mess si intru iar, imi apar toti in lista mea asa cum erau si inainte si nu-mi apar in lista de ignore straight face Ce are? Ce trebuie sa fac sa scap de ei?
Help me sad!

3 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Poate iti intra cineva pe mess si ii scoate din lista de ignore. Schimba-ti parola pentru orice eventualitate big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Daneiulian a răspuns:

Pai cand le dai igg trebuie sa si ii stergi din lista si de la adress book funda?