| VORTEX a întrebat:

cum as putea sterge definitiv niste id-uri din lista mea de Messenger fara sa mai apar ca online in lista si sa nu mai am deloc legatura cu contactele respective.Singura optiune este sa dau multe ignore-uri? sau exista si o metoda mai rapida? Astept pareri, ofer funda.

Răspuns Câştigător
| Ekd13 a răspuns:

Pai alta nu prea exista. Daaar,exista mitul stergerii definitive sa zic asa laughing Cand dai delete, bifezi optiunea aia ca sa il stergi si din adress book. Si din cate stiu nu mai apari online la persoana respectiva. Dar totusi, cel mai sigur mod e ignore.

4 răspunsuri:
| XxLorexX a răspuns:

Pai daca nu vrei sa mai ai legatura cu un contact, dai ignore tongue. Dar cine te-a suparat asa rau? big grin

| little4angel a răspuns:

Cred ca singura metoda este cea cu ignore, asa ca Bafta!

| Merx a răspuns:

1. Intri pe persoana respectiva
2.Intri in lista
3.O stergi din lista
4. Te uiti unde scrie"ignore" si "add"
5.Dai ignore funda?

| Deborah_6940 a răspuns:

Pai incearca sa dai click partea stanga a mouse-ului pe contactul pe care vrei sa il stergi, dai "delete" si bifezi daca vrei sa se stearga si din "your adress book". Eu asa fac...