| DarkFlash081 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru cu o mica problema deci pentru inceput mi-am facut un id de mess si nu pot sa adaug prieteni in lista i-am pus pe ei sa ma adauge si imi apare casuta aia cu Accept Decline Ignore dau Accept si eu apar in lista lor de prieteni dar ei nu apar la mine in lista cand incerc sa adaug pe cineva in loc sa-mi apara cum e normal la sfarsit Finish imi scrie asta sus :
Your request to add a contact has taken longer than expected to complete.
The operation may have succeeded.Please check your Messenger List later.
Ce as putea sa fac? FUNDA!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca este nou id-ul nu poti adauga decat 4-5 prieteni pe zi. Mai incearca peste cateva zile. Este o masura luata de Yahoo tocmai pentru a opri bootii (distrugatoarele de messenger)
Bafta!

1 răspuns:
| sspyddy a răspuns:

Daca nu merge sa adaugi nici unu incearca sa iti bagi o versiune mai veche de mess cum ar fi 9-10 pentru ca asetea noi au licente pentru seriile de calculatoare noi aparute si tu daca ai un calculator mai vechi ai o serie mia veche si eu am mess 10