| oOKiidduOo a întrebat:

Decii am nevoie de ajutor. straight face
continuati asta " Am nevoie de aer sa-ti fac o lista de ganduri fara lipsa de respect"
e pentru o piessa si m-am "blocat" .
nu stiu ce sa ma scriu. plss' astia care stiti puppy dog eyes
Multumesc anticipat . Funda .

1 răspuns:
| OnCore a răspuns:

Iti continui eu, dar doar cu 6-7 randuri!

Am nevoie de glasul tau, de bataile inimii tale uitate ca sa pot sa-ti spun ce simt acum, dar nimic nu mai are sens in viata mea, poate, poate doar o parte din tine. Pasesc acum, cu pasi timizi intr-o lume a viselor de copil plina de culoare si farmec. Acolo tu jucai rolul principal, dar doar in viata mea. ATAT! Vrea sa te uit, dar nici in vise nu dispari. A trecut timp si eu tot nu te-am uitat. Cat mai traiesc, o singura dorinta am: tu...o parte din sufletul meu, sa-mi parasesti imima, Atat!