| Mihaela_Bella_1990 a întrebat:

Va rog am nevoie de ajutor, nu stiu ce s-a scriu pe lista mosului aveti cumva idei am 11 ani si chiar nu stiu si as dori, sper sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sa iti aduca sanatate/sa ii multumescti ca ai o familie/ca ai o casa si un pat/ca parintii fac tot posibilul sa munceasca sa va fie bine si sa iti aduca mosul ce doreste!
Multumeste-te cu ceea ce ai si pretuieste efortul parintilor tai!
Sarbatori fericite happy

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Un kalashnikov, un tricou cu Tuzki *te iubesc chestie ciudată ce eşti*, un Gumball gigant de pluş, multe cărţi, un morman de ciocolată, auci, stai că asta vreau eu.

Ups.
Deci, poţi să-i ceri un joc sauuuu ceva de îmbrăcat.