| natalyia a întrebat:

Demi lovato, jutin bieber, michael jackson, selena gomez care e mai tare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber

71 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

Cel mai tare e michael jackson.Chiar daca nu sunt fan, recunosct ca era talentat.

| Ana a răspuns:

Michael Jackson cu siguranta

| Ana-Maria94 a răspuns:

MJ a fost si a ramas cel mai tare.si dupa aia restul.

| Bacemi a răspuns:

Nu pot sa inteleg cum poti sa pui intr-o astfel de comparatie pe Michael alaturi de ceilalti. Michael este extraordinar. Nu exista termen de comparatie cu ceilalti.

| AnIsOaRa_5434 a răspuns:

La ce te referi la felul cum canta?
toti sunt taribig grin da ma enerveaza astia cu MJ il trateaza ca pe un zeu ...au inebunit

| 3u a răspuns:

Demi Lovato la fete si MJ la baieti

| Anna04 a răspuns:

Dupa mine 1-michael, 2-justin, 3-selena, 4-demi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi Lovato

| bianca_4037 a răspuns:

Îmi place Justin Bieber, dar MJ a fost regele pop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi Demi Lovato si Justin Bieber.happy

| 3u a răspuns:

@AnIsOaRa eu am ales MJ pentru ca pe Justin Biber nici nu l-am auzit cum canta

| anyvla a răspuns:

Michael Jackson este regele muzici pop ei nu se compara cu el este unic si va ramane mereu in inimile noastre nu va mai exista poate nici in 1000 de ani unul ca el.R.I.P Michael Jackson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu gred ca Demi Lovato si Selena Gomez sunt cele mai tari. Totusi au facut bine sa fie cele mai bune prietene ( se potrivesc ) laughing

| NoLoveNoStress a răspuns:

michael - 99%
justin - 89%
selena - 45%
demi - 19%
in concluzie mj locul I
justin locul II
SELENA locul III
demi - IV

| KiduuPink a răspuns:

NU il poti compara pe Michael cu alti, dar acum, nu a ramas decat cei 3 artisti din cati ai insirat tu.Acum,el ramane o legenda. Si il prefer pe Justin Bieber.

| deea_4483 a răspuns:

MJ logiclaughing)adica astia sunt cantareti doar de moment o sa vedeti cum va aparea nu stiu cine si o sa uitam si de eihappydar MJ va fi mereu dat pe canalele de muzicahappywinking

| adela100sweet a răspuns:

Justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Michael Jackson
2. Justin Bieber
3.Demi Lovato

si pe locul

10000010101010000000000. Selena Gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber demi lovato si selena sun cei mai tari dar trebuia sa fie si miley sa fie lista completa si multi alti de exemplu jonas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate spune "care este cel mai tare"...ca nu isi masoara muschii s-au ceva de genu'. Puteai spune care este cel mai talentat. Pai fiecare este talentat in felul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber binenteles este cel mai tare. Dupacea demi lvato si selena gomez.La sfarsit MJ imi place doar un pic doar pentru ca a trebuit sa fac dansuri pe melodiile lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E logic ca cel mai tare e M. J.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ce mai tari sunt demi lovato, justin bieber si selena gomez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MICHAEL JACKSON is the best!
singurul si unicul M. J!
the king of pop and of the world!

i love you most! i miss you, my sweet and beautiful angel!

MaDaLyNa

| moloci a răspuns:

MICHAEL JACKSON!
he is the best!
singurul si unicul MICHAEL JACKSON!
the king of pop and of the world!
forever and ever
:X:Xbig grinbig grin

i love you most!
miss you, my sweet and beautiful angel!

| Alee_6805 a răspuns:

Michael Jackson-regele.

| NiceBaby a răspuns:

Justin Bieber? Ce-i cu voi el e aiurit.Recunosc ca e dragut dar nu cinta de loc frumos.Nul comparati cu MJ.

Dupa parerea mea e primul MJ apoi SG si DL iar Justin e un nefericit.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato, sustin bieber si selena gomez sunt cei mai tari michael jackson e un terminat