| natalyia a întrebat:

Demi lovato, jutin bieber, michael jackson, selena gomez care e mai tare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber

71 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu pot sa inteleg cum poti sa pui intr-o astfel de comparatie pe Michael alaturi de ceilalti. Michael este extraordinar. Nu exista termen de comparatie cu ceilalti.

| Ana a răspuns:

Michael Jackson cu siguranta

| Ana-Maria94 a răspuns:

MJ a fost si a ramas cel mai tare.si dupa aia restul.

| Mjdolhfi a răspuns:

Cel mai tare e michael jackson.Chiar daca nu sunt fan, recunosct ca era talentat.

| Fiction a răspuns:

Selena si Demi

| Alee_6805 a răspuns:

Michael Jackson-regele.

| 3u a răspuns:

Demi Lovato la fete si MJ la baieti

| 3u a răspuns:

@AnIsOaRa eu am ales MJ pentru ca pe Justin Biber nici nu l-am auzit cum canta

| Anna04 a răspuns:

Dupa mine 1-michael, 2-justin, 3-selena, 4-demi

| dragutzyka29 a răspuns:

Pai eu privesc lucrurile in felul urmator
MJ
SG
JB-0%

| NoLoveNoStress a răspuns:

michael - 99%
justin - 89%
selena - 45%
demi - 19%
in concluzie mj locul I
justin locul II
SELENA locul III
demi - IV

| D33a98 a răspuns:

Pai sa fiu sigura ca:
Pe locul 1 e cu siguranta michael jackson, nu sunt fan
Pe locul 2 e Demi lovato
Pe locul 3 e Selena gomez
Pe locul 4 e justin bieber

Fundita?

| KiduuPink a răspuns:

NU il poti compara pe Michael cu alti, dar acum, nu a ramas decat cei 3 artisti din cati ai insirat tu.Acum,el ramane o legenda. Si il prefer pe Justin Bieber.

| NiceBaby a răspuns:

Justin Bieber? Ce-i cu voi el e aiurit.Recunosc ca e dragut dar nu cinta de loc frumos.Nul comparati cu MJ.

Dupa parerea mea e primul MJ apoi SG si DL iar Justin e un nefericit.big grin

| Lalysuka a răspuns:

Michael Jackson, logic. Cum ai putut sa il compari cu Demi, Justin sau Selena?

| andrutza_5118 a răspuns:

Justin Bieber (pentru mine)! Al adooooor! Iar ceilalti sunt toti ffffff buni si talentati!

| AnIsOaRa_5434 a răspuns:

La ce te referi la felul cum canta?
toti sunt taribig grin da ma enerveaza astia cu MJ il trateaza ca pe un zeu ...au inebunit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi Lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi Demi Lovato si Justin Bieber.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu gred ca Demi Lovato si Selena Gomez sunt cele mai tari. Totusi au facut bine sa fie cele mai bune prietene ( se potrivesc ) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Michael Jackson
2. Justin Bieber
3.Demi Lovato

si pe locul

10000010101010000000000. Selena Gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber demi lovato si selena sun cei mai tari dar trebuia sa fie si miley sa fie lista completa si multi alti de exemplu jonas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate spune "care este cel mai tare"...ca nu isi masoara muschii s-au ceva de genu'. Puteai spune care este cel mai talentat. Pai fiecare este talentat in felul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber binenteles este cel mai tare. Dupacea demi lvato si selena gomez.La sfarsit MJ imi place doar un pic doar pentru ca a trebuit sa fac dansuri pe melodiile lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E logic ca cel mai tare e M. J.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ce mai tari sunt demi lovato, justin bieber si selena gomez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MICHAEL JACKSON is the best!
singurul si unicul M. J!
the king of pop and of the world!

i love you most! i miss you, my sweet and beautiful angel!

MaDaLyNa