| IoanaSanziana a întrebat:

Cine e cea mai tare miley cyrus, selena gomez sau demi lovato?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez. TPUser : chiar a detronat-o sa stii. am si eu revista!

Selena Gomez e draguta si amuzanta. Ea nu se stramba niciodata in poze, cum face Miley de obicei. nu a fost prinsa aproape niciodata de paparazzi. Miley in schimb, de multe ori. In fine, Selena Gomez e mai matura decat Miley. Miley joaca rolul Hannei M., un personaj pentru copii mici. Dar hai sa nu mai vorbim de Miley, care cu siguranta nu e cea mai " cool". Demi Lovato e prietenoasa, amuzanta. Eu as zice ca, cele 2 prietene, sunt la fel de talentate. Selena o intrece la frumusete, Demi la amuzament ca sa zic asa. Deci : miley cu siguranta nu, demi... poate si selena gomez sigur!

130 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| winchesters a răspuns:

Selena gomez forever!

| RM a răspuns:

Miley Cyrus, evident. E the best.
AnytsaSelena, cum naiba sa o detroneze Selena pe Miley? Doamne, cum poti sa spui asa ceva? Ce gluma buna. rolling on the floor))) Ma tavalesc de ras rolling on the floor)) Cica a detronat-o rolling on the floor)))))) Poate doar in vise.

| RM a răspuns:

Oameni buni, voi chiar credeti toate prostiile din reviste? rolling on the floor) Cum naiba sa o detroneze? nici peste 100 de ani nu se va intampla asta. Selena nu este prinsa de paparazzi pentru ca nu este FAIMOASA. O persoana care are faima este intotdeauna inconjurata de paparazzi. Selena mai matura decat Miley? rolling on the floor Alta gluma buna. Ai ascultat noul album al lui Miley? E genial. Ai ascultat Round and Round, noua melodia aiurea a Selenei? Nici nu se compara.
Vai, si de cand e HM un personaj neaparat pentru copii? Selena Gomez joaca intr-un serial de pe Disney numit Vrajitorii din Waverly Place, asta in caz ca nu stiai deja. Este foarte matur serialul ce sa-ti povestesc. rolling on the floor)) Daca ai 7 ani si te consideri matur atunci Vrajitorii este pe gustul tau. rolling on the floor)

| RauLix a răspuns (pentru RM):

Frate, de cand ti-a dat cineva dreptul sa vorbesti despre Selena Gomez

Asculta cuvinetele acestea:

Cand vei face tu o melodie mai tare decat Round and Round atunci imi voi cere scuze
Si pana la urma amandoua sunt mature
Insa nu mi-a placut niciodata Hanah Montana
Insa The Wizard of Weverly Place are cele mai beton efecte speciale, este amuzanta si are actori mult mai cunoscuti decat in HM : David Hanrie, Selena gomez, Jake t'Austin la un momentdat a participat si Dylan Sprouse Cole Sprouse Brenda song Si Debby Ryanlaughing
Deci clar Selena gomez e mai tare decat Miley Cyrus

| MillyMarinelaFlorin a răspuns:

Cea mai tare Selena Gomez

| mymy a răspuns:

Miley o ador :X:X

| mymy a răspuns:

Anonimule nu demi e prietena lui selena ci selena e prietena lui demiwinking si acum nu mai sunt prietene laughing

| missUsweety a răspuns:

Vai DIVE disney din nou /pentru mine nici una nu e mai buna ca cealalta, toate au fite ...si isi permit fitele doar pentru ca voi le ascultati melodiile

| DarinaLove a răspuns:

Demi normal
pentru ca
1.are cele mai bune vocale
2. e o soprana foarte buna, isi ridica vocea in sus foarte bine, ceea ce ste foarte greu
Nu le aleg pe miley si selena, de ce
1.Miley s`a schimbat, dar totusi are o voce bunaa love struck
2.Selena are o voce editata, dar are melodii frumoase love struck

| Deyutza a răspuns:

Demi e cea mai draguta! E amuzanta si intotdeauna zambeshte!

| Alëxąndŕą a răspuns:

Miley are o cariera in muzica si joaca in hannah montana si? este frumos Selena nu este mai popura caci ea apare de obicei in reviste si din astea da am rog idea e ca si ea e grozava joaca in magigieni din Wevery Plays (nu stiu cum se scrie) di demi e amuzanta prietenoasa si joaca in Sony si steluta ei norocoasa a jucat si in camprock

| BeWiSeOaReAmScRiScOrEcT a răspuns:

Selena gomez sau demi lovato nu vor fi niciodata la fel de iubite ca miley.nu au atat talent! iar de fiecare data cand ma uit la magicienii din waverly place mai ca ma apuca somnu'! in schimb hannah montana oricat de copilaros ar fi (pentru ca de fapt ca si actor la disney- in seriale de genu joci) razi continuu! iar selena si demi nu au vocea mai buna decat a lu miley! daca miley nu calca stramb selena nu era la fel de promovata nici in ziua de astazi(sel. a fost un fel de rezerva), oricum selena nu va face audientele record ale H.M. niciodata, iar daca nu se cupla cu justin bieber nu ar fi foat ea asa bagata in seama de presa! Deci Miley va ramane legenda in istoria Disneyului!

| Millyemy a răspuns:

Cea mai tare e Selena Gomez.

Răspuns utilizator avertizat
| MOONWalk_8865 a răspuns:

Demi e cea mai tareeeeeeeeeee.

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Cred că toate trei, dar totusi mie cam imi displace Miley Cyrus pentru ca e o egoistă.

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Selena Gomez

| Anna_6465 a răspuns:

Selena Gomez. S-a scris in revista Bravo ca Selena a detronat-o pe Miley.

| Anna_6465 a răspuns:

TPUuser...asta nu e un site de cearta.Selena este foarte faimoasa si ca sa vzi Round and Round e melodia care am pus-o cand imi suna telefonu.Si mie mi-a placut miley, dar trebuie sa recunosti:a devenit cam neatenta cu fanii ei si uneori ma cam enerveaza.Nu vreau sa ma cert dar te rog ar fi bine macar sa respecti si opinia celorlalti cum si ceilalti ti'o respecta

| Feeetitzaaa a răspuns:

Selena Gomez:X:X:X

| candydream a răspuns:

Selena Gomez e foarte draguta si canta minunat.

| anycutza [:X] a răspuns:

Mie imi plac toate 3. Dar... Dupa gusturile mele propri o aleg clar p Demi... Daca ar fi sa fac un clasament al propriilor mele preferinte ar fi cam asa:
-Demi
-Miley
-Selena
winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez pentru ca este draguta si trece usor de la pop la rock, iar Demi este prietena ei, deci are aceleasi calitati.Miley este cunoscuta, dar nu mai este cea ce a fost. Daca ar fi sa dau niste note:Selena 10, Miley 10 si Demi 8.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioana99 eu cred ca tu o preferi pe selena ca si mine.Miley e varza dar noroc in continuare lui Demi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez este draguta si frumoasa, miley cu noua melodie can't be tamed cam sperie fanii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus si demy sunt cele mai bune nu pot alege selena se da o diva si este inervanta canta dragut mie imi place cum canta dar nu si la comportament

poate ca miley ia speriat pe fani cu noul video can't be tamed dar asta fac toate vedetele asta e treaba lor asa ca mie imi place miley! selena e o egoista rea! demi amuzanta si frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, desigur. miley cyrus, vedeta pop disney channel hannah montana este acum in topurile 2010 pe ultimul loc, dar cariera ii merge bine, selena este prima si este acum cea mai tare, celebra si populara, iar demi lovato este cam tot pe locul 1, depasindul pe michael jackson, dar sunt sigura ca vor fi noi vedete la disney si poate mai bune decat cele 3 fete care se bat pentru celebritate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer toate sunt grozave, dar cea mai tare e Miley, apoi Demi si ultima Selena fiindca e cu fite. Dar Miley era chiar super cand era mica si nu cu prostii asa ca miley fii din nou Hannah pentru ca atunci viata ta era un vis si acum tot esti grozava dar dai concerte oribile cu dans la bara si cu costume goale.Doar aminteste-ti ca eu Jenifer vreau sa i-ti amintesti cand erai Hannah ce stil aveai a spus fanul ce canta exact ca tine si inca plang in camera ca pierdem un talent ca tine.
Aduti aminte de i miss you sau de rock star sau de best of both worlds sau de multe alte cantece grozave. Eu vreau sa i-ti calc pe urme si da-ti seama ca sunt multe fete care te au ca exemplu pentru cine erai i-ti spun doar fi ca inainte.
Ioana te rog scrie acest mesaj peste tot pe internet si arata lumii cine e Miley. Mesajul meu s-a incheiat dar miley deschide-ti ochi.
Ioana intreaba cine are adresa lui miley si scrie-i ce am spus chiar daca vrei sub numele tau dar faua fiindca nu mai rezist si faua inainte sa se tampeasca. In fine Miley e prima apoi Demi si Selena.
NU UITA CE TI-AM SPUS TE ROG SOARTA LUI MILEY DEPINDE DE TINE.