| PrintiCristina a întrebat:

Care este mai tare selena gomez sau demi lovato?

Răspuns Câştigător
| luana2001 a răspuns:

Demi lovato

19 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Demi lovatolove struck

| winchesters a răspuns:

Acum ceva timp as fi spus Selena. dar ma inselam.am observat ca si Demi e chiar mai draguta decat Selz.deci.sincer nu stiu...cred ca Demz.

| Bianka a răspuns:

Mai tare?laughing)
Imi place mai mult de Demihappy
Dar si Selena e simpatica

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Mie imi place Selena.Se imbraca frumos si e si draguta happy.

| cristianorudi7 a răspuns:

Măta

| ALice_4674 a răspuns:

Selena

| RiRi5846 a răspuns:

Demi Lovato tongue

| Deea a răspuns:

Mie imi place mai mult de demi lovato

| nOnAmE_6909 a răspuns:

Demi lovato normal

| missReckless a răspuns:

Clar, eu. smug

| quintron a răspuns:

Demi lovato

| kawaii69 a răspuns:

Selena, desii Demi se imbraca destul de tare nu-i face bine sa rada atatx-(.

| pinkrulz1994 a răspuns:

Niciuna...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi Lovato.
Intotdeauna Selena a avut ceva care ma enerveaza.Demi e mai naturala, Selena se prosteste mult.

| lovefan a răspuns:

Buna. Mie imi place mai mult de demi lovato. E amuzanta si draguta, pe cand selena gomez mi se pare ca are prea multe fite, chiar daca e frumusica.

| ZeWsSs a răspuns:

Amandoua sunt la moda acum fiecare are preferintele sale unii o plac pe selena altii o plac pe demi mie unul imi place mai mult selena dar si demi e destul de dragutaza

| MihaiFCB a răspuns:

Demi

| gabitza_2801 a răspuns:

Demi lovato :X

| sfantu777 a răspuns:

Demi Lovato. Clar. E destul de frumoasa, pot spune chiar frumoasa rau, se imbraca calumea, stie sa faca divertisment si e detreabawinking. Alte intrebari?