| alexandraanamariaalexaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Din ce magazin imi pot cumpara o husa din silicon pentru telefonul Lg Gt 400?

3 răspunsuri:
| SummerSmile97 a răspuns:

Pai o husa buna pentru telefon gasesti la magazinele Orange, Vodafon, Cosmote (conteaza de unde ti-ai luat telefonul)
Eu cand mi-am cumparat telefonul mi-am luat si o husa din piele de al Orange.Is mai scumpe dar sunt bune!winking

Sper ca te-am ajutat!

Raalucaa ^.^

| Biia_1274 a răspuns:

Poti incerca la Orange,Cosmote,Vodafone, ei trebuie sa aiba asa ceva. Daca nu, la magazine de chitibusuri. Sper ca te-am ajutat :*

| alexandraanamariaalexaaaaaaaaaaaaaaaa explică:

Nu are husa de silicon pentru telefonul meu la Orange, cosmote, Vodafone!