| Change a întrebat:

Din curiozitate, care este mancarea voastra preferata?

Răspuns Câştigător
| Offelia a răspuns:

Somon, salată, roșii cu brânză, paste.

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Prefer pizza si cartogii prajiti. Dar a ta?happy

| alexamealexa a răspuns:

Sunt ciocoholicalaughing
daca ma inchizi intr-o camera plina cu ciocolata, dar sa imi dai si apa ca de`, mi se face sete, sunt cea mai fericitalaughing

| Change explică:

Lipsa de ocupatie sau nu mai heavenn si tu ai raspuns la intrebare(deci nici tu nu ai prea multe de facut)hee hee
Oricum, chiar vroiam sa stiu ce mancare preferati voi cei de pe TPU.

| heavenn a răspuns:

Ca sa vezi ce inseamna lipsa de ocupatielaughing.

| Tinutsa a răspuns:

Cartofii prajiti si dulciurilehappy

| Raluka98 a răspuns:

Pizza

| skatergurldenisa a răspuns:

Desi prefer mancarea fast-food in special, imi place mult tot ce tine de bucataria romaneasca

| Akuryo a răspuns:

Cea comestibilalaughing de vreun an nu mai mananc de la fornetti, rar de la fast food si patiserii...mananc mai sanatos(slow-food) dar cel mai mult imi place dulciurilelove struck si nu sunt deloc grasa

| codyalex a răspuns:

Pe langa fast-food care imi place la nebunie, sa spunem ca mancare de bucatarie : Sarmalele, ardei umpluti, cartofi prajiti, oua si carnaraia big grin

| WTFAAA a răspuns:

Prefer sa mananc la KFC. Funda?laughing