| Dana3333 a întrebat:

Din greseala mi-am blocat o prietena pe facebook x-( ce sa fac sa o deblochez?

Răspuns Câştigător
| ℓαυяα a răspuns:

Intri pe fb, setari de confidentialitate ->persoane si aplicatii blocate si de acolo o stergi happy

3 răspunsuri:
| ApofissPapaya a răspuns:

Mergi la 'Setari de confidentialitate', dupa la 'Manage Blocking' si dai 'Unblock/Deblocheaza'. Succes! happy

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Deci, fi atenta happy Intri pe facebook-ul tau, setari de confidentialitate, persoane si aplicatii blocate(ultimul) si acolo o sa-ti apara persoana si o stergi happy Bafta! Funda whistling?

| Dana3333 explică:

Pot sa va dau funda tuturor? laughing