| Cplmmmm a întrebat:

Din octombrie 2018 nu am mai postat pe Instagram, si acum am vrut sa postez ceva si nu-mi mergeee. Postez si se șterge. De ceeee? Ce pot face să-și revină dracu odată?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

A amorțit și el, dacă nu i-ai mai făcut rodajul.winking

Ar putea fi o eroare tehnică de la ei și de multe ori se rezolvă in câteva zile, nu imediat. Raportează problema, scrie-le.

| danaieladaniela a răspuns:

Ori tu ai postat ceva indecent si cineva ti-a raportat profilul, eu iti recomand sa vorbesti cu cei de la Instagram

| Mynameis93 a răspuns:

Probabil ai prins acea eroare a instagramului. Ghinion