| Mihai201200 a întrebat:

Dinamo, Steaua, Rapid, Poli, Timisoara sau Vaslui, cu cine tineti?

Răspuns Câştigător
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Dinamo

8 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

Steaua:Xbatting eyelashessi pun pariu ca tu esti dinamovistlaughing:-p

| DeEAஐ a răspuns:

Ne-ai dat la toti vot stupid!rolling on the floorce ai vrut sa demonstrezi? cat de dobitoc esti? impusca-te ratatule!laughing

| PeAfara a răspuns:

Steaua laughing
Chiar daca acum sunt varza!

| Andrutsa15 a răspuns:

Dinamo, tu?big grin

| caporalul a răspuns:

Steaua pina la moarte
steaua e la putere
pentru cei ce tin cu dinamo,, steaua e sus si straluceste caini sun jos si urla la stele"

| OneMoreChance a răspuns:

Dinamo laughing

| zOoTeam a răspuns:

Eu sunt stelist de cand ma stiu cu toate ca nu ma omor asa rau cu fotbalul, dar este echipa mea favorita smug

| andreirapid a răspuns:

Rapid&Poli, restul e cancan