| MoNy_5223 a întrebat:

Dintre care sa aleg :placa de intins parul Remington sau Philips?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cred ca Philips e o marca mai cunoscuta deci banuiesc ca face produse mai calumeahappy

| R_8074 a răspuns:

Remington, am si eu si toate prietenele mele o folosesc pe a mea

| anaaa13 a răspuns:

Eu am 3 placi de la Remington si iti spun ca sunt super bunehappy.
Take care :*

| chipangelic a răspuns:

Te sfatuiesc Philips fatamea are de din clasa a 6 si e in a9 i nu s-a stricat intinde bine chiar si ieu imi intind parul cu ea

| babet a răspuns:

Remington sunt cele mai bune pe cand Philips intin si ele bine dar se strica repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Remington.

xoxo, didi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Philips.

| Adryanna_1259 a răspuns:

Te sfatuiesc Remington... se zice ca sunt cele mai bune... eu una am o placa regmington de thinking 3-4 ani si inca intinde super big grin