| nikol_8225 a întrebat:

Dintre o pisica, un caine, o chitara si o raita de shopping ce ati alege? funda[cat mai multe raspunsuri astept...

18 răspunsuri:
| anonim_4236 a răspuns:

Raita de shoppinglaughing

| Qweell a răspuns:

Ori chitara ori raita de shopping pentru ca nu trebuie sa ai grija de haine sau aparate cum ai de caini si matze!

| jo_7070 a răspuns:

O chitara si shopping :X:X:X:X

| bamse a răspuns:

Du-te la shopping, caci asa le poti cumpara pe toate celelalte

| ImmortalQueen a răspuns:

Cainele sau chitara; x

| Fytzy a răspuns:

Un caine

| InLove a răspuns:

Un caine... si shopping!

| krissomatik a răspuns:

Un caine^^

| OanaMajoMadness a răspuns:

Clar un caine. funda:d

| kapsunik99 a răspuns:

O raita de shopping love struck funda plz?

| emillie a răspuns:

Raita de shopping. sau cainele. Dar trebuie sa ai grija ca daca-ti iei animale sa nu te plictisesti repede de ele, sau daca iti iei chitara chiar sa inveti sa canti etc.

| a2 a răspuns:

Chitara! si daca chiar ar fi chestie de viata sau moarte [pentru ea] as alege mâța.

| andrada a răspuns:

Buna!
O raita de shopping pentru ca deja am un caine si o chitara iar daca tot ma duc la shopping pot sa cumpar si pisica.
U ce ai alege?

| Georgyana_7314 a răspuns:

Raita de shoppinglaughing

| rocs_8080 a răspuns:

O raita la shopping unde sa-mi cumar un caine si o chitara

| kryss99 a răspuns:

Shopping (de acolo le poti cumpara pe toate)

| AlexiaClaudia a răspuns:

O pisica, un caine, o chitara si o raita de shopping

| ioanamaria56 a răspuns:

Eu as alege pisica si catelul fiindca imi plac la nebunie animalele, am toatwe conditiile pentru ingrijirea lor si nu imi trebuie celelalte lucruri.In plus, am deja chitara.