| angelwithgreeneyes a întrebat:

ce ati alege o chitara sau un caine?

Răspuns Câştigător
| RoooneyThePuf a răspuns:

Daca as stii sa cant la chitara... poate o chitara
Iar daca nu stiu sa cant la chitara asa alege un caine, sunt prietenosi, energici, prieteni devotati.
Sincer eu mi-as lua un catel.
Pa pa, Pupicihappy

29 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Un caine logecc
ador cainii dar parintii mei nu vor sa a lase cu unul

Stefan
| Stefan a răspuns:

As alege un caine.

| NoName1234 a răspuns:

Un caine sigurrrrrrr, si daca ar fi vorba de 10000000000 de chitare tot as alege cainele!

| ATHOS a răspuns:

Daca vei alege un catel vei alege un suflet care va fi mereu langa tine, vei alege un prieten care nu te va insela niciodata si te va iubi indiferent de ceea ce ii vei spune. Vei avea mereu un partener de plimbare, un partener de joaca, un partener in tot ceea ce vei face.
Uita-te la mine! Nu ti-ar placea sa ma ai mereu langa tine?
Ce mai astepti?

| Barbie331 a răspuns:

Eu, un catel, dar daca tie iti place sa canti la chitara, e decizia ta!

| Andre a răspuns:

Scuza-ma nu face diferenta intre un caine si o chitara nu poti alege intre o chiatara si un caine la caine iti trebuie autoritate e un suflett poti invata multe lucuri pe cat la o chitara doar canti asa la caine ai multe responsabilitati in plus daca vrei lasa-mi un mesaj si iti daau mai multe detallii poooooooopik

| aaaa12345 a răspuns:

Caine de rasa mica

| R9kitty a răspuns:

Pai eu nici nu as sta pe ganduri. As alege sigur cainele, pentru ca e dragut, inteligent si te poti juca cu el. Intr-adevar mie nu imi place sa cant, deci nu sunt pasionata de muzica(dar ascult muikbig grin). Daca iti place mai mult sa canti, decat sa ai un animal de companie, e alegerea ta. Eu tiam spus parerea mea. Sper sa te ajute. Bye

| liongirl a răspuns:

Bună!happy
Cu siguranță o chitară.
Bye!:*

| dragos12 a răspuns:

Ce iti place tiewinking

| myxolaryy a răspuns:

Un caine fireste e o viata cu chitara nu faci mare lucru dar catelul este jucaus si ai ce te face cu el si nu mai zic este plin de viata chitara nu latra si nu se misca

| VIPER a răspuns:

Un caine, macar cu el te poti juca.chitare e grea si nu se misca.

| Andreea_1745 a răspuns:

Un catel...

| madalynaaa a răspuns:

Un ciine

| CarlaD a răspuns:

Chitara garantat!

| pwp a răspuns:

Caine love struck love struck love struck

| Vales a răspuns:

Caine apoi chitarahappy

| rogvaiv10 a răspuns:

Caine
:*:*:*

vi si la minne cu un raspuns plzzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As alege catelul; un animal de companie ii este net superior unui instrument muzical.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ceara as spune eu, deoarece :
chitara nu trebuie hranita, spalata, nu lasa par si nici nu trebuie sa cureti dupa ea, daca stii la ce ma refer.plus ca daca te plictisesti de ea o poti vinde sau lasa-o abandonata intr-un colt, cu cainele e mai greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieu as alege un caine da tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieu as alege o chitara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O chitara, pentru ca iti dezv creativitate si nu trebuie sa o scoti afara, sa ii cumperi mancare si nu lasa par, si mai ales daca stai la apartament e f. greu cu un caine, si daca nu ai timp de chitara o lasi intr-un colt al camerei pe cand un caine...

| Marcela a răspuns:

Un caine love struck

| smooky a răspuns:

@VIPER

Ai dat dovada de multa inteligenta.Succes in continuare!

| thepunusher a răspuns:

Chitara

| Ellameh a răspuns:

Canili fheaaa ca poti vinde cacatu la tarani big grin

| rose_2968 a răspuns:

As alege catelul pentru ca o chitara este plictisitoare dar cu un caine te poti juca