| smile20000 a întrebat:

Caine sau pisica? De ce? Eu as alege caine.

Răspuns Câştigător
| Baky a răspuns:

Pai caine! ia gandeste-te tu cate poti sa faci cu un caine! si cate poti sa faci cu o mata.iti dau niste exemple? un caine poti sa-l plimibi, poti sa il dresezi, poti sa te joci cu el, poti sa povestesti cu el. sa ii faci baie si dupa aia sa il pieptani si sa ii faci freze ciudate (daca are par mare ) ...etc. dar cu o mata? in afara sa o mangai? te zgarie.sadlaughing

10 răspunsuri:
| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

Buna,mie imi plac mai mult cateii din mai multe motive.Nu lasa par, sunt loiali si sunt cei mai buni prieteni ai omului. Pisicile sunt niste animale frumoase dar mie mi se par rele.Nu stiu de ce, dar cred ca din cauza ochilor.Cu o pisica nu te prea poti juca si nu o poti duce la plimbare. Sunt mai multe rase de caini, si mici si mari >. Deci eu aleg cateii, dar de fapt toate animalele sunt frumoase

| Karinakari99 a răspuns:

Îmi plac ambele, dar mai mult pisicile.Pentru că sunt frumoase, inteligente şi torc.

| Smiley a răspuns:

Caine! CEi mai buni prieteni ai omului:X:p

| Yosii a răspuns:

Cainele pentru ca. caini sunt mai dragalasi cand sunt miki depinde de rasa. dar pisicile sunt urate numi plac laughing

| cudyu007 a răspuns:

Looooooool caine
ies cu el p drum... ai un pitt sau un rott in lesa laughing *** arata altfe

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Imi plac mai mult cainii happy Sunt niste animale loiale si frumoase. Dar si pisicile sunt dragute...

| roxystomp a răspuns:

Pai depinde de tine...de cat de multa atentie dai si cat de mult timp vrei sa-i aloci. Pisicile sunt bune pentru persoane mai ocupate caci nu necesita plimbari, sunt animale curate. NU le place sa fie zgandarite(cainilor in schimb le cam place). Pisicile sunt maiindependente si nu au mereu nevoie de atentia ta.Cainii ce mult timp pentru a fi plimbati spalati si cine mai stie ce+ ca daca nu li se da atentie intra in depresie.In special daca e puppy.Eu una iti recomand pisicile... Daca vei sa te joci mult cu ele un pisoias cel mai bine(sunt mai haiosi)

| LoStEyEs a răspuns:

Pisica. sunt animalele mele preferate, plus ca le place aventura, sa cunoasca si au o pofta nesfarsita de joaca.pe scurt, sunt cam la fel ca ele. nu spun asta ca sa iau funda, pentru ca stiu ca nu mi-ai da, dar vreau sa vezi si din perspectiva oamenilor cu gusturi diferite happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caine, fiindca nu lasa atat de mult par.

| andrutz4 a răspuns:

Cineee LOL funda?