| Balonash_1618 a întrebat:

Voi ce ati alege dintre un caine, o pisica si un papagal?

Răspuns Câştigător
| Deea4u_2595 a răspuns:

Caine (dar sa fie pui, si sa ramana asa :))). mie imi place Yorkshire Terrier:X
http://www.google.ro/......tp?/imgres
sa=X&ei=8wAjTdvnHcrrOY-e1IwJ&ved=0CB0Q9QEwAA

uite poza :X

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

O pisicahee hee. Sunt foarte dragute.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Pisica! In alta viata sunt convinsa ca am fost o felina!

| Danny a răspuns:

Sincer, o pisica, deoarece ador pisicile, insa lasa par (plus ghemotoacele de par), insa am un papagal, o piticanie mica si adorabila, un perus big grin si nu trebuie sa faci prea multa curatenie dupa el, insa trebuie sa vorbesti cu el si sa te vada prin casa, pentru ca se pot imbolnavi din cauza de singuratate.
Cainii sunt de asemenea companioni buni, insa multe costuri, curatenie, dresaj si alte alea, dar tu decizi happy
Personal n-am avut niciun caine si nu-s favoritii mei, insa mai asteapta cateva sugestii happy

Răspuns utilizator avertizat
| Ana_1799 a răspuns:

Caine love struck

| Impossibl3 a răspuns:

Piscutzabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un papagal

| DarkAngelxD a răspuns:

Buna,
As alege un caine, big grin
Pa, pa

| Raul0 a răspuns:

Eu as alege un caine. big grin