| LoveMusic a întrebat:

Divorţează Ştefan Bănică (JR) de Andreea Marin? straight face

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu am auzit acest zvon dar chiar nu inteleg ce schimba asta in viata voastra. Chiar nu pot sa inteleg spiritul acesta. Viata vedetelor nu trebuie sa fie privita cum o faceti voi. Nu e nimic extraordinar acolo. Sunt si ei oameni, au prieteni, parteneri si diverse pasiuni. Sunt oameni si ce fac ei nu e extraordinar de diferit fata de ce ar face altii in situatia lor.

| LoveMusic explică:

Dacă da, de ce?

| Silviu591 a răspuns:

Si nu inteleg de ce va doare pe voi capul de asta.va schimba cu ceva viata?