| dragos6868 a întrebat:

Doamna de matematica ne-a zic ca daca nu luam 6 la simularea evaluarii nationale nu ne baga in examen e posibil?

Răspuns Câştigător
| gabriela2201 a răspuns:

In cazul in care nu ai o situatie de corijenta-note de 3, 4-nu, nu are o asemenea autoritate.E dreptul fiecarui elev sa sustina examenele obligatorii impuse de Minister.

1 răspuns:
| Kapa205 a răspuns:

La mine a fost altfel, ne-a zis ca daca nu luam peste 3 nu ne baga in examen si apoi ne-a zis ca o zis doar ca sa invatam... Acum depinde si de media ta pe semestrul 1, daca o ai mare stai linistit ar trebui sa iti dea o medie mult mai mica pentru a te lăsa corigent si a nu intra in examen.