| jdavy209 a întrebat:

Doar eu ma simt singuratic cand intru pe Facebook chiar daca am prieteni in viata reala cu care comunic aproape in fiecare zi?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, este mai mult decat suficient sa te tii ocupat cu prietenii reali, ca sa mai pierzi timp inutil si pe FB.

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Ca tine sunt mulți alții. sad Deci nu ești singurul. big grin Pentru că de fapt, Facebook este o realitate falsă, iluzorie, cumva. big grin Poți să ai mulți prieteni virtuali și să te simți extrem de singur în realitate. Dacă nu te simți bine pe platformă, nu mai utiliza Facebook, și axează-te pe viață reală, happy prieteni reali big grin, socializare și pe realitate așa cum este ea, nu cum este modelată de unii să fie sau cum vor să o vadă alții. happy Sper că te-am ajutat!winking Sănătate!

| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

Probabil nu comunici cu acele persoane, comunica cu ele, împrietenește-te cu "ele", schimba o vorba - doua și o sa dispară acest sentiment happy