| alexalx1234 a întrebat:

Doar mie mi se pare ca fetele din ziua de azi aleg doar baietii care sunt plini de ei, violenti si populari?

48 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dar inainte cum era, nu fetele aleg ele sunt atrase, nu confunda termenele, una e sa alegi alta e sa fi atras in mod involuntar de ceva, fetele asa sunt programate genetic sa aleagă cei mai buni masculi, cu frustrarile astea nu vei ajunge departe

| RobertMoon a răspuns:

Daca fetele pe care le vezi ca aleg baietii doar pentru astea 3,, calitati,, negative inseamna ca isi merita soarta si ca au o gandire de copil de gradinita, tampitii atrag tampite, o fata cu capul pe umeri ia deciziile dupa o analiza mai amanuntita.

| alexalx1234 explică (pentru RAY):

Da si dupa tot ele se plang ca aia se comporta cu ele ca ultimele gunoaie.

| alexalx1234 explică (pentru RobertMoon):

Mai exista fete cu capul pe umeri?

| Plato a răspuns:

Hai sa nu le amestecam: fetele sunt fete, panaramele panarame.

Alea despre care vorbesti tu sunt panarame infecte. Dar te asigur ca exista si multe femei demne, care apreciaza la un barbat educația, inteligenta, personalitatea, respectul, calitățile paterne.

Doamnele cu doamnele, cu. Sa nu facem confuzii.

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Aia sunt cei mai ratati masculi, nicidecum cei mai buni. Tu confunzi termenii, nu el.

| RobertMoon a răspuns (pentru alexalx1234):

Exista, gen eu am avut cateva relatii pana la varsta mea si nicio fata nu m-a ales pentru ca eram vreun bataus sau interlop, pur si simplu daca gasesti persoana potrivita cu care sa ai subiecte de discutii si sa va intelegeti puteteti avea o relatie, iar eu nu te gandi ca eram genul care da mesaj la 100 fete sa le bag in seama sau chestii de genul, asta s-a intamplat poate ai si tu noroc intr-o zi sau mai multe. happy

| alexalx1234 explică (pentru RobertMoon):

De unde esti?

| RAY a răspuns (pentru alexalx1234):

De ce atat de uracios omule?

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Pentru frustrati,complexati, misogini sunt desigur, ei nu vad ca sunt urati, zi-mi un barbat frumos care nu are iubita, vreau sa vad, sunteti urati baieti nu altceva

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Tu.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Eu nu sunt un barbat frumos, eu unu nu as sta cu mine daca as fi fata

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Nici eu cu unul cu mentalitatea ta. Lumea te vede exact asa cum te vezi tu.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Lasa naibi mentalitatea, vezi fizicul omului apoi i cunosti personalitatea

| Plato a răspuns (pentru RobertMoon):

Bravo!winking

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Si cu ce te ajuta? Pierzi vreo doua ore din viata sa afli ca e prost/proasta.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Omule uite niste date reale nu poveste
https://blogs.sas.com/......es-part-2/

ce vedem acolo? ca majoritatea femeilor sunt atractive sexului opus vs femei care considera barbati atractivi cam 20%, 30%
asa functioneaza realitatea, femeile considera o treime din barbati atractivi,asta naste frustrati,misogini,uraciosi ca de ce nu le place sexul opus, asa exista comunitati ca incel, mgtow, de vina este monogamia si promovarea masulilor care sunt rebuturi ale naturi, daca azi ar muri 80% din barbati ar fi egal zero, intelegi ideea, femeile conteaza

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Oamenii ce frecventeaza aplicatii de dating nu sunt tocmai... modele pentru mine. Mi-ar placea sa vad acelasi chestionar intr-un mediu de oameni mai... straluciti.
Ce zic niste mediocri e egal cu 0.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Desigur ca nu o sa accepti niciodata nimic din ce nu iti convine,nici nu ma asteptam la asta, ai o credinta, iar credintele raman credinte atat, ele nu au nevoie de dovezi sunt credinte oarbe, eu doar am vrut sa spun ca ura asta absurda nu are sens, ai uitat ca aia din incel au omorat nevinovati, acelasi ura, prostie

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Departe de mine ura. laughing

| Andreeush a răspuns:

Nu toate fetele au aceleași preferințe, mai sunt și fete care se respectă.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Nu vb de tine,tu ai **iubita** fetele nu trebuie urate pentru ca nu sunt atrase de x, atractia este involuntara,da stiu, ca e frustrant, dar trebuie sa ne controlam animalul din noi, si sa progresam, evoluam, daca esti urat vezi de o urata, nu visa la una de nota 10 tu fiind de 4, si barbati sunt mega, extra ipocriti

| Plato a răspuns (pentru Andreeush):

Ti-as fi dat de 10 ori, dar merge doar o data.

| Plato a răspuns (pentru RAY):

"daca esti urat vezi de o urata"
As vrea sa vad anunturi in ziar, "urat - caut urata" laughing
Esti bolund, ray. La noi, aici, "bolund" e un fel de alint, deci nu fi manios.

Eu sunt curios cine da notele. Adica cine poate sa decida de ce nota sunt eu? Si oare, daca am intreba toate femeile, toate mi-ar exact aceeasi nota?

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Cu cat o fata este mai simetrica cu atat este mai frumoasa, asta o stiau si greci antici

| RobertMoon a răspuns (pentru alexalx1234):

Bucuresti

| RainmakerX a răspuns:

Exista foarte multe fete cu capul pe umeri insa logic ca pe acestea o sa le gasesti in anumite locuri specifice, nu singure de nebune prin cluburi.

Am intalnit fel si fel de persoane, unele dintre ele complet diferite de prietenele lor sau de familia lor. Deci da, daca ai timp sa cauti atunci gasesti.

Ok, sa zicem ca gasesti. Ideea dupa stii care este? Ideea e sa aveti lucruri in comun si chiar daca nu aveti atunci sa faceti lucruri impreuna sau s-o asculti.

Ai incredere in tine ca nu te mananca nimeni.
Ai fi amuzat daca ai stii ca unele care au foarte multe calitati nici macar nu sunt abordate de persoane ok caci respectivii nu au incredere (iar persoanele naspa sunt ignorate asa ca respectivele raman singure si pun intrebari de genul "Mai exista barbati ok pe lume sau sunt toti niste lenesi ce put a alcool?")

Daca pornesti intr-o cautare cu gandul ca nu exista ceea ce cauti atunci in scurt timp subconstientul o sa-ti arate ca ai dreptate.

| Dalmore a răspuns:

Doar tie si la o gasca de pitigoi care nu prea ies din casa

| alexalx1234 explică (pentru Dalmore):

De ce judet esti?

| Dalmore a răspuns (pentru alexalx1234):

De ce intrebi?