| consuelo12 a întrebat:

Dragii mei va rog sa ma ajutati. Dau funda pentru cel mai original si mai frumos raspuns. Curind e ziua de nastere a iubitului meu. Implineste 23 ani, suntem de 5 ani impreuna. Vreau sa-i fac un cadou super frumos. Cu ce ma puteti ajuta? Pareri...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scumpo, era bine daca spuneai si de ce suma dispui, macar aproximativ...Ghideaza-te dupa cati bani ai si ce preferinte are el, ce hobby-uri... E greu sa sugerezi ceva daca nu stii chiar nimic despre el. Daca e un tip sportiv sau unul elegant. Oricum, fiind un jubileu, ceva care sa poata fi pastrat multa vreme, poate toata viata big grin Un ceas de foarte buna calitate, mai fin si mai plat daca e un tip rafinat, mai mare si mai voluminos daca e mai sportiv.
Aniversare frumoasa va doresc!

1 răspuns:
| ATHOS a răspuns:

Cel mai frumos si mai original cadou pentru un asemenea eveniment nu poate fi "nascocit" decat de mintea si imaginatia ta!
Bafta si cat mai mute sarbatori de acest gen!