| Dearscorpion a întrebat:

Salut,ma puteti ajuta va rog, in curind pe 2 iulie e ziua de nastere a prietenului meu,si idee nu am ce cadou sa-i fac, va rog mai multe pareri, idei(suntem impreuna de 9 luni) eu am 15 ani si el 16 implineste, va rog ajutorrrr... Funda:**

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pentru o asa data importanta, merita si el un lantic si o bratara din aur.

| Mihailescuioana29 a răspuns:

O bratara ( aur sau argint, mi se pare mult mai frumos argintul, cum crezi tu), sau un album cu pozele voastre, cred ca s-ar bucura foarte mult. In cazul in care nu iti permite bugetul sa ajungi la astfel de cadouri poti realiza ceva manual, cum ar fi o felicitare foarte draguta in care sa ii scrii un mesaj pe care sa nu il uite niciodata, sau...nu mai am ideilaughing

| Hakuouki a răspuns (pentru Mihailescuioana29):

Ceva manual...am eu o idee legata de asta laughing O felicitare in care sa pui o poza cu voi doi, mai pe la inceputul relatiei si sa ii spui tot ce iti place la el si ca te face fericita si etc.