| Catalina_Golub_1999 a întrebat:

Salut,in curind e ziua de nastere a iubitului meu. si nu stiu ce cadou pot sa-i fac? ajutati va rog, cu unele indicii

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca tu nu ii stii gusturile lui, atunci ii poti cumpara o pereche de tenisi.

| Cameliapantiru a răspuns:

Ii poti darui o carte pe care stii ca si-ar dori sa o citeasca, bilete la concertul trupei lui preferate sau la o piesa de teatru pe care si-ar dori sa o vada sau un ceas adecvat stilului sau vestimentar(clasic, elegant, sport), in general orice i se potriveste si stii ca i-ar face placere.

| rou a răspuns:

Un ceas sau o cina romantiva happy