| bolauritza a întrebat:

Dragilor, help! Se apropie ziua mamei mele...ce cadou ia-si putea lua?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un buchet de flori si o felicitare facuta de mana ta cred ca ar fi perfecta pentru mamica ta.la multi ani si multa sanatate!
funda?big grin

3 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

O eşarfă, o carte, un ceas, un parfum, flori, ceva făcut de tine, un album foto, ceva prin casă (dacă e gospodină poţi să cumperi ..nu ştiu, ceva frumos care lipseşte din casă).

| Kristinukk a răspuns:

Buna,
Cum am obisnuit-o de mica cu desenele pe foaie asa si acum ...am facut o felicitare si i-am scris toate gandurile mele, i-am mai luat un trandafir si un parfum. Dupa ce mi-a citit felicitarea a inceput sa planga rau de tot si mi-a spus ca e cel mai frumos cadou pe care il poate primi o mamica. Te sfatuiesc sa faci acelasi lucru si sa scrii cu "inima" :*. Bafta!

| cristi73 a răspuns:

Un iahtlaughing neaaaaaa prea scump (glumeam), pai cel mai bine stie ea ce ii place, intreab-o indirect ce-i place.