| Соня14 a întrebat:

Dupa parerea voastra - contabilitate sau actorie (in filme) - dupa 9 clase?
Imi plac ambele dar nu stiu pe care s-o aleg.Pentru cele mai bune sfaturi dau Funda!

1 răspuns:
| Jeffrie a răspuns:

Asta nu e o intrebare la care sa raspundem noi. Gandeste-te ca majoritatea ar spune Contabilitate, fiindca Bani=Contabilitate si Actorie mai greu. Dar nu Imposibil. Fa ceea ce iti place cel mai mult. Nu ceea ce crezi ca iti place. Gandeste-te bine si fa ceea ce te face sa te simti impacata cu tine, fiindca nu conteaza banii cat conteaza viata. Mult succes in continuare si ai grija de tine. Fi decisa fiindca asta m-a tras in jos mult pe mine si nu e bine, trebuie sa fi decis in viata si pregatit sa suporti tot ceea ce iti aduce ea, indiferent daca e bun sau mai putin bun.