| Feeetitzaaa a întrebat:

Dupa parerea voastra este bine sa te cuplezi cu un prietenii fratilor?:X

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu. Mai ales cand habar n-ai sa scrii. Totusi, incearca.

| Vizitiul a răspuns:

Daca acea persoana este agramada la fel ca tine, da, este bine.
"Cine se aseamana, logic, se aduna!"

| Vizitiul a răspuns:

Adry- hai sa iau de buna scuza ta, dar fraza prin care ai incercat sa te scoti nu este nici pe departe corecta.
"Puso"-total gresit. Se scrie cu cratima pentru ca acel "o" este complement direct. Numai bine.

| madalicious a răspuns:

Nu. Pentru ca in cazul unei relatii nereusite, pot iesi zvonuri urate la iveala, cineva poate spune ca esti "...", si ii poti strica reputatia fratelui, si il poti scoate din gasca sa, si apoi, cine plateste oalele sparte, si proasta dispozitie a sa?

O, da! Bineinteles ca tu, daca ai fost atat de "simpatica" si te-ai cuplat cu prietenii fratelui tau.

| Emma a răspuns:

Dc nu?
M`as cupla... poate pone o vb bunalaughing
pacat ca n`am fratzitonguetonguetongue
Succes!

| Maia a răspuns:

Eu cred ca nu. Oricum depinde si de ce gandeste cel cu care te "cuplezi". Daca si el/ea simte mai mult decat o relatie de prietenie este ok, insa daca el/ea nu simte acest lucru si vrea ca relatia sa raman la stadiul de prietenie s-ar putea ca o data ce se marturisesc anumite sentimente totul sa se rupa, pana si relatia frumoasa de prietenie.

| ana2205 a răspuns:

Nu stiu, vezi si parerea fratelui. Daca lui nu ii convine poate spune lucruri urate si mai apoi va veti strica amandoi reputatia!
Cel mai bine discuta cu fratele.

| ioana_9061 a răspuns:

Da este bine.

| Feeetitzaaa explică:

Imi cer scuze pentru aceasta intrebare nu eu am pus-o, cea care a pus-o e o verisoara care este in vizita la mine :*:*

| Georgiana_4310 a răspuns:

Buna! Depinde de persona. Daca te intelegi cu el, de ce nu?winking bafta!