| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

E adevarat ca atunci cand visezi pe cineva acea persoana se gandeste la tine? Sau daca nu atunci cum?

Răspuns Câştigător
| Miriam55 a răspuns:

Nu.O visezi pentru că ori te-ai gândit la acea persoană ori ai văzut-o.Acest lucru este datorat subconştientului, nu persoanei pe care ai visat-o.

6 răspunsuri:
| BaLoNaSh12 a răspuns:

Ce intrebare`i asta? Nu trebuie neaparat sa se gandeasca la tine, e doar un vis, nu trebuie sa insemne mereu ceva.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș explică:

Uite ca e o intrebare, fiindca eu asa am auzit.

| babyblue a răspuns:

Nu cred ca e adevarat. L-am visat pe 50 Cent, crezi ca se gandeste la mine?(joke)

| Gabytza_5389 a răspuns:

Nu... in visele tale esti tu... de fapt sufletul tau.si sunt vise. te gandesti la ceva si ti se indeplineste laughing. eu am visat de vreo 10 ori un loc ciudat-superb si deja mi se pare ca am fost in realitate acolo laughing

| dyav0litza a răspuns:

Si eu am auzit si eu...dar de fapt tu te-ai gandit la ele si de aceea le visezi

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește aici dicționarul de vise, www.elystar.ro
Pa, pa.