| marinageorgiana14 a întrebat:

E aiurea sa mergi noaptea ge pe la 2 cu taxiul?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa fie aiurea? preferi pe jos la ora aia?

| T0T a răspuns:

Nu doar că îți ia mai mult.

| FaraNume1245 a răspuns:

E aiurea doar daca vrei tu sa fie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e deloc aiurea. Mie imi placea maxim sa ma plimb cu taxiul noaptea, erau putine masini, orasul parca era mai frumos noaptea si taximetristii spuneau tot felul de povesti. laughing E chiar distractiv si interesant.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Daca esti cu treaba nu este aiurea. In orase multi merg noaptea cu taxiul. Dar sa ai grija cu ce fel de taximetrist mergi in rest e normal

| Xelon a răspuns:

De ce sa fie aiurea?
Am facut asta de foarte multe ori, o sa fie un pic mai scumpa cursa asta-i tot.