| ladygaga a întrebat:

E bun syoss spray heat protect impotriva caldurii de la placa? Dcaa are cineva, sa-mi spuna cum se foloseste. pe parul umed sau uscat si apoi se indreapta cu placa sau cum?

2 răspunsuri:
| Anonima_2658 a răspuns:

Eu am;
ambele moduri merg.:
-pe parul umed -dai pe tot parul si amesteci, ma rog laughing-usuci cu fheonul sau cum faci tu si dupa aia cu placasmug
-pe parul uscat-aplici numai pe suvita care urmeaza sa o faci cu placa, lasi putin sa se usuce si dupa aia cu placa.big grin
numai vezi ca iti lasa parul cam aspru sad

see ya` :*

| adina_6125 a răspuns:

Am avut eu si sincer nu mia prea placut.l-am folosti cam 3 luni si l-am termiat dar imi lasa parul aspru si nu imi placea mirosul