| king5151 a întrebat:

E la moda sa porti bandane?laughing

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

A fost la moda acum vreo 6-7 ani, acum nu mai este.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Sofer a răspuns:

Nu prea. Foarte putini am văzut sa poarte. Un coleg de munca mai purta. Era gen gangster.

| zurick a răspuns:

Din câte știu era într-o perioadă, acum nu mai e, dar ce contează? Dacă îți plac poartă-le indiferent dacă sunt sau nu la modă. E mai relevant să ai stilul tău, să porți articole în care să te simți bine decât să schimbi de fiecare dată, eventual și cu niște articole cu care nu-ți stă ok, dar care-s la modă, ca să arăți la fel cu toată lumea...

| Ghetu_Alex_1997 a răspuns:

Dacă vrei sa fii ninja al satului konoha da