| 3mmylee a întrebat:

E mai bine să-i mărturisești unui băiat că-l placi sau nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal ca da. Dupa e posibil sa regreti ca nu i-ai spus si el si-a gasit alta fata. De ce sa nu risti? Macar sti ca ai incercat.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

In opinia mea, nu. Mai bine incerci sa te apropii de el inainte si sa vezi daca da vreun ca te place si eventual dupa ii zici.

| Clorox a răspuns:

Intr-un fel, suporta consecintele care vor veni!

| Teffan a răspuns:

Trebuie sa fii James Bond.

Shhh.

| Elide a răspuns:

In ambele cazuri nu e bine deloc:
1 Daca îi vei spune că.l placi și te refuză cum te vei simți... știu eu penibil și n.o să mai ai încredere în tine.
Daca nu.i spui deloc o sa regreți cel mai probabil și te vei gândii ba daca ii spuneam poate eram impreuna, părerea mea să facă el primul pas!

| Paulvasile10 a răspuns:

Cel mai bine e sa da, pentru ca e posibil ca si el sa te placa si asa puteti avea o relatie fericita