| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

E mai greu de crescut o fata sau un baiat? Ma refer la educatie, la intelegere etc...

3 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu există o regulă pentru asta.

| Violleta2022 a răspuns:

Nici unul si nici altul nu sunt greu de crescut, daca esti un parinte cu creier si le faci educatie corecta de cand sunt mici.
PS Am 2 copii, atat fata cat si baiat (acum fiind adulti), asadar vorbesc din propria-mi experinta.

| Fabianaa a răspuns:

Amândoi, la părinți am fost o fata și un băiat și toată ziua zicea mama ca o scoatem din minți.