| rastaman590100 a întrebat:

E normal ca atunci cand fac un videoclip. piesa + imagini. cu windows movie maker sa se piarda enorm de mult din calitatea video-ului? adica. imaginile, care sunt maricele, si au o calitate f buna sa mi le faca sa se vada in patratele, iar piesa, care si ea are o calitate foarte buna sa se auda ca intr-un butoi? eu nu cred. thinking

2 răspunsuri:
| LuckyboyRO a răspuns:

Nu e super tare windows movie maker. uite aici un video facut cu programul ista http://www.youtube.com/watch?v=ZXkF5amt26E

| RobertVali111 a răspuns:

Asa e Movie Maker, daca pui video pe youtube sacadeaza foarte mult, nu ai ce sa faci, decat sa gasesti alt editor. Succes big grin.