| AloAlo99 a întrebat:

E ok daca la micul dejun mananc 2 oua de casa ochiuri prajite cu carnat de plescoi prajit dupa ce sau prajit pun un sfert de pachet de unt care se topeste, un castron cu salata de rosi, o cana cu apa cu aroma de capsuni, o cana cu lapte, un pahar cu suc cu multivitamine si la desert un pahar de 400 g de iaurt dietetic cu 0, 1 grasime(un pahar mare)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne Sfinte! O.O Tu chiar vrei sa mananci atat la doar la micul dejun?! Sunt atat de multe calorii ca ajung pentru intreaga zi, mai ales de la unt si carnat o.o...sigur e indicat sa mananci bine la micul dejun, dar mi se pare prea mult. Eu de obicei consider pranzul masa mai copioasa, pentru ca iti mai gasesti timp sa te odihnesti. Oricum poate are trebui sa scoti carnatul si untul, cred ca ar fi mai bine.

1 răspuns:
| Banannie a răspuns:

Nu stiu de ce, dar nu mai pot de ras acum ca am citit intrebarea tahee hee.
Cam multa grasime de la unt si de la carnat in rest e ok.