| Aianna a întrebat:

Edward Popescu Strohlen in prezent este cu Ana Maria Savu sau cu Roxana Paraschivoiu? dau

Răspuns Câştigător
| AjutaPeTPU a răspuns:

In prezent este cu Ana dar cred ca nu mult timp, cum si Catalin Botezatu a fost cu Violeta doar o luna doua

5 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Ei haide că nu-ți sunt drag deloc nu mă pieptăna atâta că nu-mi place.Ai spus *nume* sau *nume*, deci doo variante.Iar eu am zis „da". Punct.

| Dσℓℓу a răspuns:

Deap e ca ana:X.si e p bune:plove struck

| Aianna explică:

Draga mea/dragul meu eu am intrebat cu cine este in prezent. Nu daca este cu una dintre persoane!