| Ioana4you_9496 a întrebat:

Era o chestie acum câțiva ani, când le trimiteai prietenilor tai un site completat de tine cu mailul tău și ei spuneau pe primele 5 sau 3 locuri pe cine plăceau, și tu primeai pe mail răspunsurile lor iar la sfârșit le apărea farsa de (numele meu). Era super mișto siteul ala, dar nu îl mai găsesc. Dacă știe cineva va rog sa-mi-l dați. FUNDA și vot la fiecare.

1 răspuns:
| Supps a răspuns:

Nu am auzit niciodata de un asemenea site. Daca vrei ti-l scriu eu de la 0 si ti-l hostez o saptamana pe serverul meu pentru $5 pe Paypal.