| oareux a întrebat:

Era un desen anime cu o fata care canta la chitara. cum se numea?big grin

3 răspunsuri:
| ELD a răspuns:

Wowstraight face cate detalii ...pe cuvant in minim o viata am sa descopar care e fata asta care canta la chitara si ce melodie canta. Wow love struck miraculoslaughing, nici macar nu sti numele desenului? sunt mii de desene si poate in fiecare canta o fata la chitara, noi de unde sa ne dam seama? scuze daca am fost reahappy, dar asta e adevarul. Am auzit odata o melodie si era cu un catel, imi poti spune cum se numeste? vezi? trebuie mai multe detalii:*.

| nikolikky a răspuns:

Sunt foarte multe animeuri cu fete care canta la chitara.nana poate.
sau sunt mult mai multe.

| Adina_2375 a răspuns:

Emily the strange?
Fundita?