| yoooo a întrebat:

Era un film cu niste oameni care vroiau sa prinda un bebelus si nu puteau cum se numeste filmu ca mi-e dor sa-l vad?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Cred că e vorba de Baby's Day Out- http://www.imdb.com/title/tt0109190/

3 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Baby's day out, este preferatul meu. Trei adulti nu pot prinde un bebelus laughing In romana se traduce: Sunt plecat din oras, asa am citit in TV Satelit acum cativa ani, nu pot sa cred ca am retinut big grin

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Il stiu dar nu imi vine in minte acumhee hee Oricum trebuie sa gasesti titlul original ca sa il downloadeziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baby's Day Out