| criss:) a întrebat:

Era un videoclip p youtube cu tom kaulitz sau bill sau tokio hotel nu stiu care era o melodie ceva de genul boom shake it shake it heY si nu stiu cum... puteti sa mi trimiteti linkul' daca stiti videoclipul va roghappy?

10 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=z4XgP5tnI4c-pussycat dolls-don't cha

nu mai stiu videoclipul cu bill si tom .ca am vazut ff multe. dar cred ca aceasta e melodia de care zici;)

| fluturas a răspuns:

Din ce ai zis tu cu shake it cared ca e asta, chiar daca nu am gasit nici un videoclip cu bill si tom pe melodia astahttp://www.youtube.com/watch?v=4i0LDlL0TZ8
;):-*

| fluturas a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=pvX6yggn7Gkdak asta e piesa sorry, dar nu stiu cine o canta.:(( :-*

| CristineDelaruss a răspuns:

Nu cred ca exista dar uitate pe youtube la automatik ca sunt mare fana th de 4 ani :X

| criss:) explică:

Aaa canta un barbat

| criss:) explică:

Nu e cantata de tokio hotel e fundal la niste poze cu eiwinking

| criss:) explică:

Nu dar mersi d ajutorhappy

| OFF a răspuns:

Nu stiu daca e ceea ce cauti dar dar am cautat si am gasit ceva: http://www.youtube.com/watch?v=JXrak95wigg

| TheMaduta88 a răspuns:

Nu stiu