| Qusifor23 a întrebat:

Este adevarat ca de 1 Mai este la orice strand intrare libera?

Răspuns Câştigător
| SucDeGuava a răspuns:

Gandeste-te cata lume vrea sa se balaceasca intr-o zi in care nu se duce la serviciu si sunt temperaturi ca vara. Crezi ca proprietarii strandurilor nu ar profita de acest fapt?

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu,nu este adevarat ca de 1 mai intrarea la stranduri este gratuita.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Nu este intrare libera la fiecare strand.O zi frumoasa sa ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat ca la orice strand este intrarea libera. Poate la unele, dar nu la toate.