| IoanaMtfkr a întrebat:

Este adevarat ca pe 21.12. 2012 se va sfarsi lumea? Adica chiar daca ar fi asa, eu nu vreau sa se sfarseasca, de ce nimeni nu poate face nimic, de ani buni s-au inventat diferite obiecte cu ajutorul ştiinţei, şi acum stau doar să se uite cum vom muri toţi? Nu pot face şi ei ceva care va distruge asteroidul? Eu chiar nu vreau să se sfârşească, au mai rămas atâtea lucruei de făcut! Voi ce părere aveţi?

Răspuns Câştigător
| leeya a răspuns:

Nu face nimeni mimic pentru ca nimeni nu crede in asa ceva.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vorba de o planeta, nu de un asteroid.
DACA e adevarat, nimeni nu poate face nimic. Nici un obiect de pe Pamant nu poate distruge sau devia o planeta care e de cateva ori mai mare decat Pamantul.

| OchiiCaprui a răspuns:

Cum poti crede din astea? si aici nu-i vorba de nici un asteroid... e vorba de un prost care baga frica in lume intelegi u?
Deci... draguta stai linistita ca viata merge inainte!
(CITESTE IN BIBLIE SI TE VEI CONVINGE big grin) acolo sunt multe despre srasitul lumii

| AnnealedPride a răspuns:

Da. Gata frate. Se duce. POC, pa mami, pa tati, va pup si... fara la revedere pentru ca nu o sa mai fie.